סקסולוגית לערב מרתק ובלתי נשכח

סקסולוגית

הרצאות והדרכות של סקסולוגית ניתנות במתכונת אישית, זוגית וקבוצתית. הסקסולוגיות המובילות בתחום מרצות במסיבות רווקים, ערבי חברה וחוגי בית. כאשר ההרצאות מיועדות לנשים בכל גיל וגם לגברים. חשוב לציין כי ישנו הבדל משמעותי בין ייעוץ מיני אישי או זוגי, לבין הרצאות סקסולוגיה פומביות שמועברות לקבוצות.

מבנה ההרצאות

כל סקסולוגית שמוזמנת להרצות אל מול קהל יודעת כי מצופה ממנה להעניק "שואו". הקהל מצפה לקבל הרצאה מצחיקה, מביכה במידה ועשירה במידע שיעניק לערב ערך מוסף. סודות חיי המין מעוררים סקרנות רבה בקרב צעירים ומבוגרים כאחד. ההרצאות מבוקשות במסיבות רווקים או רווקות, מסיבות לצעירות וערבי גיבוש לעובדים. הרצאות הסקסולוגיה הרגילות נמשכות כשעה וכוללות את הנושאים הבאים :

  • סיפורים מצחיקים על סיטואציות מצחיקות מחיי המין
  • הצגה של אביזרי מין שמכניסים פלפל לחיי המין
  • עצות לחיזוק הזוגיות
  • טיפים לנשים – מה גברים אוהבים ומה הם לא אוהבים
  • טיפים לגברים – איך לעורר את האישה
  • הפעלות לקבוצה

תנאי סף להשתתפות בהרצאה

סקסולוגיה לא פונה אל קהל יעד צעיר מאוד. בעבור בני נוער אפשר להתאים הרצאות שעוסקות בחינוך מיני אך הם אינם בשלים לסקסולוגיה. בעבור קבוצות מסורתיות שפחות מעוניינות בתכנים פרובוקטיביים אפשר לבנות תכנית בידור מעודנת יותר. הרצאות הסקסולוגיה מתאימות לכולם. כל שיש לעשות הוא לעדכן את הסקסולוגית מבעוד מועד בהרכב הקבוצה, במטרה לאפשר לה להכין את התכנים בהתאם.

למי זה מתאים

הסקסולוגיה זוכה לפופולריות רבה בעיקר במסיבות רווקות. הבנות שמחות לגלות פתיחות ולפתוח לדיון את כל אותם נושאים מביכים שלא נהוג להזכיר בציבור. הסקסולוגית מעבירה הרצאה כללית, תוך השתתפות פעילה של הבנות והענקת יחס מיוחד לכלה לעתיד. סקסולוגית מוסמכת תוכל להכיל בהרצאה עצות שימושיות להבנת מיניות הגבר, שימור תשוקה במערכת יחסים ארוכה, טיפים להעצמת העונג המיני ועוד. ההשתתפות בפעילות מתאימה לבעלי ראש פתוח שמעוניינים ללמוד ולהשתפר.

איפה ניתן לעבור את הסדנה

הסדנאות מתקיימות לרוב בבית הלקוח או במקום המסיבה. אפשר לארח את הסקסולוגית בסלון הבית, בצימר, בלופט או במתחם למסיבות על חוף הים. בכדי לאפשר לכל המשתתפים להקשיב להרצאה חשוב לסדר מקומות ישיבה מתאימים לכולם סביב הסקסולוגית.

אם גם אתם רוצים להכניס קצת פלפל למסיבה ולהעניק לאורחים ערך מוסף יקר ערך, השאירו פרטים כבר עכשיו ואנו נדאג להעביר אליכם הצעות של סקסולוגיות מבוקשות בענף. הסקסולוגית תדבר על כל הנושאים שמעניינים אתכם ואת כל החברים.

© 2018 סדנתצחוק. All rights reserved.