סדנת צחוק

עובדים קשה כל השנה ורוצים לשבור שגרה בעבודה? להשתולל ולהתפרק לא גבולות? אם אתם מחפשים ימי כיף גיבוש חברתי ושיפור מצב הרוח בדרך אחרת לכו על זה …סדנת צחוק היא שילוב מיוחד של קטעים מצחיקים, יוגה צחוק ומשחקי תאטרון מצחיקים מאוד. במהלך הסדנה המשתתפים לוקחים חלק בפעילות ומצחיקים את הקבוצה כולה.

מבנה הסדנה

צחוק הוא חוויה בריאה לכל הדעות. כאשר אנו צוחקים מופעלים כל שרירי הגוף, קל לשרוף קלוריות וקל עוד יותר להעלות את מצב הרוח. הסדנה מעודדת תכונות חיוביות כמו :

  • יצירתיות.
  • כישרון משחק.
  • פתיחות.
  • גיבוש קבוצתי.
  • משחרר את הגוף והשרירים.
  • הפצת אנרגיה חיובית.

סדנת צחוק אפשר יהיה לקיים כמעט בכל אתר. הפעילות מתאימה לשטחים פתוחים, מבנים סגורים או בתים פרטיים. כל שיש לעשות הוא לפנות מתחם גדול מספיק בכדי להכיל את הקבוצה כולה.

מי מעביר את הסדנה?

סדנאות צחוק מועברות על ידי אנשי קומדיה מוכרים לצד בוגרים של בתי ספר למשחק או שחקני תיאטרון. בין המדריכים המובילים בתחום אפשר יהיה למצוא: נשים, גברים, צעירים ומבוגרים. כאשר את המדריך המתאים ביותר בוחרים בהתאם להמלצות קודמות או כימיה טובה שנוצרת בין שני הצדדים. הסדנה מבוססת בראש ובראשונה על כימיה טובה בין המדריך והקבוצה. כאשר השניים לא מדברים באותה שפה קשה יהיה לשחרר את האווירה ולהצחיק את הקבוצה. המדריכים המנוסים מקפידים להשתמש בטכניקות מוכרות לצד הפעלות מיוחדות שמפותחות במיוחד בעבור הקבוצה. יש לציין כי חלק ניכר מהקטעים הקומיים שבסדנה הם תוצר של אלתור.

סדנת צחוק ליום הולדת

אם אתם מחפשים הפעלה ליום הולדת שכולם אוהבים מצאתם את הפעילות המתאימה. סדנאות צחוק מבטיחות הנאה, צחוק מתגלגל והמון חוויות מדליקות. הסדנה מתאימה גם לימי הולדת של מבוגרים שכבר לא כל כך נהנים מאטרקציות יום הולדת רגילות. חתן השמחה משתתף בפעילות ומצחיק את החברים יחד עם המדריכים. בתוך מספר דקות מתחילה הסדנה המשתתפים כולם כבר מתגלגלים מצחוק. הפעילות אידאלית לגיבוש חברים שלא מכירים זה את זה. הצחוק הוא המתנה הטובה ביותר שאפשר יהיה להעניק לחתן השמחה ולחבריו.

את סדנאות הצחוק המצחיקות והמיוחדות ביותר תמצאו אצלנו. השאירו פרטים באתר ונשמח להעביר אליכם את ההצעות הטובות ביותר בתחום. אדם שצוחק הוא אדם אופטימי ושמח יותר.

תנאי סף : בריאות וגיל

הסדנאות מתאימות לכל הגילאים. המדריכים שמחים להרכיב תכניות מיוחדות לקראת כל אירוע ולהתאים את התכנים בסדנה למבוגרים או ילדים. הצחוק נהדר לבריאות אך כאשר צוחקים כל כך הרבה כדאי למתן את הפעילות בעבור חולי לב ושאר אנשים רגישים.

 

© 2018 סדנתצחוק. All rights reserved.