סדנאות מנהלים – לצמיחה עסקית ושיפור רווחיות הארגון

כל ארגון, באשר הוא שואף לגדול ולהתפתח. לא משנה אם מדובר בארגון מסחרי גדול או בארגון קטן. המטרה הבסיסית לשמה קם ארגון היא להגדיל תפוקה ולהפיץ את השירות/מוצר שלשמו הוא קם. לא לחינם משקיעות חברות רבות הון עתק על מנת לשפר את יכולות העובדים ולהגדיל את רמת השירות והמכירה. בסופו של יום, או יותר נכון בסופו של חודש, המספרים מדברים בעד עצמם. בין שלל הסדנאות הנערכות לעובדים, חברות רבות מקיימות סדנאות מנהלים. אחרי הכל, המנהל הוא זה שמוביל את הצוות, וככל שייטיב לעשות זאת, כך יצליח להניעו ולשפר תפוקותיו.

לא כל אחד נולד מנהל
אנשים רבים צומחים בארגונים ומטרתם היא לגדול ולהתפתח יחד עם הארגון. בשלב מסוים הם מתקדמים והופכים מנהלים. אף אחד לא נולד מנהל וכדי להצליח בניהול צריך לקבל כלים וליווי. לחלקנו יש יכולות מנהיגות וכריזמה מולדת, ויחד עם זאת תקשורת בינאישית טעונת שיפור. אחרים מביננו עשויים להיות מצוינים ביחסי אנוש, אך מתקשים להסתגל לשינויים, לתפקד במצבי לחץ או בזמן משבר. מנהל טוב צריך להיות גם מנהיג כריזמטי ואסרטיבי וגם בעל תקשורת בינאישית מצוינת.עליו לדעת להתמודד עם לקוחות ולהנהל מול כפיפים. עליו להיות יצירתי, להתנהל באופן מקצועי ולשמש דוגמא לעובדיו. רק מנהל כזה יצליח לסחוף אחריו עובדים. מנהל טוב ממצה את כל יכולת העובדים שלו ומניע אותם לפעולה תוך שהוא גורם להם לחוש חלק מהארגון. במנהיגותו הוא גורם לכך העובדים יעשו עבודתם על הצד הטוב ביותר וישיגו תפוקות גבוהות.

מטרות הסדנא
מעטים המנהלים שניחנו בכל התכונות הדרושות למנהל או שבידם כל הכלים להצלחה. לשם כך בדיוק נועדו סדנאות מנהלים. הן מדמות סיטואציות מחיי היום היום ומשלבות אימון עסקי אישי וקבוצתי של צוות ההנהלה. בעזרת תרגול והענקת ארגז כלים מצליחות לשפר יכולות הצוות הניהולי, ובהתאם לכך מביאה לשיפור בתפוקות. הסדנא משלבת חלק עיוני ובו נלמדים נושאים כגון קבלת החלטות, ניהול משא ומתן, מנהיגות, ניהול זמן ועוד.

סוגי סדנאות
בין שלל הסדנאות, תוכלו למצוא סדנאות מכירה ומיומנויות מקצועיות וגם סדנאות מנהלים שנועדו לגיבוש הצוות הניהולי ושיפור ההתקשורת. בחברות הבנויות מצוותים, מטרתו של כל מנהל היא להוביל את צוותו, אך חשוב לשמור על התנהלות אישית ומקצועית בין המנהלים עצמם. הגיבוש יכול להעשות באמצעוות סדנאות שטח, ODT, ימי גיבוש, ימי כיף ועוד. את הסדנה יש לבחור בהתאם לצרכי הארגון. לקבלת הצעות מחיר לסדנאות מנהלים, מלאו פרטים בטופס. השירות ללא תשלום וללא התחייבות.

 

© 2018 סדנתצחוק. All rights reserved.