סדנאות יין

עולם האלכוהול והיין מעורר סקרנות רבה בקרב מבוגרים וצעירים. סדנאות יין מהוות אטרקציה נהדרת בעבור חוגי בית, מסיבות, פעילויות גיבוש והעשרה לעובדים והרצאות בהרשמה אישית. את הסדנאות מעבירים מרצים בעלי ניסיון שמחזיקים ביקב פרטי או יידע עשיר בתחום. עולם היין מרתק אנשים רבים בכל רחבי העולם, התהליך המופלא בו הופכים הענבים למשקה כה מעודן מעורר פליאה.

מבנה הסדנה

סדנאות יין אפשר לקיים ביקבים, במרתפי יינות או בכל מיקום אחר בו בוחר הלקוח. לקיום הסדנה ביקב או במרתף יינות יתרונות ברורים. אך כאשר הדבר לא מתאפשר מקפידים המדריכים להביא עמם את כל הציוד הדרוש. במהלך הסדנה טועמים המשתתפים כמה סוגים של יין, למדים על תהליך ההתססה והיישון, מגלים כיצד יש לשתות את היין ואיך לשחרר מתוכו טעמים עמוקים.

חשוב לציין כי המדריכים מעניקים למשתתפים גם טיפים מעשיים שעוזרים להם לבחור יין טוב, לשמור על יין לטווח ארוך, להגיש יין לאורחים, לשלב יין עם כל ארוחה ולהכיר את סגולות הבריאות של היין.

למי זה מתאים?

  • צעירים מעל גיל 18
  • אנשים שאוהבים יין
  • קבוצות קטנות או גדולות
  • פעילות זוגית
  • מתנת יום הולדת לחובבי יין
  • משתתפים שמעוניינים לדעת יותר על יין
  • אנשי מקצוע מענף המסעדנות

במהלך הסדנה מגלים המשתתפים את סודות ניחוחות היין, ההיסטוריה המפוארת של הענף, תהליך היישון ועוד. הם לא מצליחים להתאפק וממהרים להקים מרתף יינות קטן בבית או להכין בעצמם יין ביתי. הידע שנרכש בסדנה משמש את המשתתפים בחיי היומיום. כאשר מכירים את סוגי היינות ניתן לקרוא את תפריט היין במסעדה ולהמליץ לכל הסובבים על היין המתאים ביותר.

משך הסדנה

סדנת יין רגילה נמשכת כשעתיים עד ארבע שעות במהלכן המשתתפים טועמים יין ונהנים מכיבוד קל. סדנאות מקצועיות יותר מתפרסות על פני כמה מפגשים בכמה ימים. משך הסדנה נקבע בהתאם לתכנים המקצועיים שיש להעביר ובקשת המשתתפים. אלו שמוצאים את עולם האלכוהול מרתק יוכלו להרחיב אופקים תוך השתתפות בסדנאות נוספות. בתי הספר לברמנים מציעים לצד סדנאות היין גם סדנת בירה, וויסקי, וודקה, טקילה, קוקטיילים ועוד.

אנו נשמח להזמינכם להרמת כוסית ולהציע לכם את סדנאות היין הטובות ביותר. השאירו פרטים באתר וטובי המדריכים יצרו עמכם קשר ויספרו פרטים נוספים על סדנאות יין ושאר פעילויות שעוסקות ביין ואלכוהול.

© 2018 סדנתצחוק. All rights reserved.