משחקי ODT לעובדים

משחקים לעובדים

מתכננים יום גיבוש בקרוב? רוצים  לגרום לעובדים שלכם להיות קרובים יותר אחד לשני וליהנות יותר כשהם מגיעים לעבודה? אם כך, כדאי שתדעו שאתם צודקים וכי מדובר על עניין ששווה להשקיע בו את הזמן ואת הכסף שלכם. למעשה השאלה היא לא האם לקחת את קבוצת העובדים ליום גיבוש, אלא איך לעשות זאת ואיזה סוג של פעילויות לתכנן. אחת מהאופציות זה פעילות ODT שיכולה לכלול כל דבר שמתרחש בחוץ, בין אם זה ניווט בשטח, ניווט עירוני, משחקי פיינטבול או ל דבר אחר. כיוון שמדובר על פעילויות שלא מתרחשות בכל יום אתם תראו שהעובדים שלכם מאוד יתרגשו מדבר כזה, שכן כל המטרה היא לקחת את הקבוצה ולהוציא אותה משגרת חיי היום יום.

כמה מה שאפשר לשלב בערב הגיבוש

זה לא משנה אם מדובר על יום גיבוש או על מפגש בערב, כי בכל מקרה כדאי יהיה לשלב בו כמה שיותר פעילויות מעניינות. מעבר לכל אותן פעילויות ODT שיכולות לעניין את העובדים שלכם, כדאי יהיה לחשוב גם על סדנאות שכוללות כל דבר חריג כמו סדנאות צחוק או אפילו ערבי מיסטיקה. כל הדברים האלה מהווים העשרה עבור רוב האנשים, וזה בדיוק מה שמצליח להוציא אותם משגרת חיי היום יום. לכן כדאי לקחת בחשבון את האפשרויות השונות, לבדוק אותן לעומק ורק אחר כך לתכנן את היום או את ערב הגיבוש. אתם תראו שככל שתשקיעו יותר בכל ערב גיבוש לעובדים כך התוצאות שלו תהיינה יעילות וטובות יותר, כך שזה משתלם.

האם ההשקעה הכלכלית גדולה?

להפיק ערב גיבוש, יום עיון לעובדים או סדנת צחוק זה לא עניין של מה בכך. זה עולה כסף כי צריך לבחור את המקום שבו עושים את הפעילות, צריך לבחור את הפעילות  וגם לשלם למדריכים שיובילו את כל העניין. פעילויות ODT אומנם עולות כסף כי הן כוללות בדרך כלל גם ציוד, אך זה לא אומר שתמיד צריך להסכים לשלם כל מחיר שדורשים מכם. כדאי יהיה להשוות ולבדוק לאיזו חברה שמארגנת פעילויות ODT אתם פונים כי בסופו של דבר זה יעזור לכם לחסוך. זה נכון שאתם בוודאי רוצים לתת לעובדים שלכם את הטוב ביותר ורוצים שערב הגיבוש יהיה בלתי נשכח, אך האם זה באמת אומר שעליכם לשלם הון? כמובן שלא! לכל חברה שעוסקת בתחום הזה ומציעה שירותים כאלה יש מחירים אחרים, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל כמה חברות שונות. כך תוכלו לבדוק מה מציעים לכם ומה בדיוק כוללות הפעילויות, וזה מה שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. לפעמים שווה לשלם קצת יותר כדי  לדעת שערב הגיבוש שלכם ייצא כמה שיותר טוב כי המטרה היא לגרום לעובדים ליהנות ולהיות כמה שיותר מגובשים זה עם זה.

 

© 2018 סדנתצחוק. All rights reserved.