סדנת מיסטיקה

המיסטיקנים טוענים כי בכל אחד מאתנו קיים חוש שישי וזיקה אל העולם הנסתר. סדנאות מיסטיקה עוסקות בכל אותם תחומים מרתקים שמסייעים לבני האדם להתמודד עם הלא נודע. לו רק יכולנו לדעת מה צופן לנו העתיד, לו רק יכולנו לקבל הכוונה בקבלת החלטות משמעותיות. עולם המיסטיקה מלווה את האנושות במשך אלפי שנים, אנחנו לא הראשונים להשתמש בקלפי טארוט או להביט את הכוכבים ולחפש תשובות.

מבנה הסדנה

סדנאות מיסטיקה מיועדות לקבוצות של צעירים ומבוגרים מכל רחבי הארץ. מיסטיקנים רבים מקיימים סדנאות באירועים חברתיים, מסיבות וירידים של בעלי העסקים. פרט לכך מציעים המיסטיקנים גם ייעוץ אישי וסדנאות הכשרה מקצועית ליחידים. בין התחומים שאפשר ללמוד תמצאו את האסטרולוגיה המוכרת, קלפי הטארוט וטכניקות מורכבות כמו תקשור או קריאה בקפה.

במהלך הסדנה לומדים המשתתפים כיצד לעורר את החוש השישי, ליצור קשר עמוק עם העולם הנסתר ולקרוא את המסרים. המרצה בסדנה יוכל להעניק לכל משתתף ייעוץ אישי תוך מתן אפשרות לשאול שאלות, או להרצות אודות התחום וללמד בקצרה את יסודות הטכניקה וקריאת סימנים פשוטים. בין הסדנאות הפופולריות ביותר תוכלו למצוא :

  • סדנת אסטרולוגיה לבניית מפה אישית
  • סדנת נומרולוגיה למציאת זוגיות וקבלת החלטות
  • קריאה בקלפי טארוט לקריאת העתיד
  • תקשור
  • קריאה בכף היד
  • קריאה בקפה
  • הסרת עין הרע

הכנות מוקדמות לסדנה

לקראת סדנה המיסטיקה אין כל צורך בהכנות מוקדמות. אם הזמנתם סדנאות מיסטיקה לאירוע, המרצים יביאו עמם את כל הציוד הדרוש. עליכם רק להכין מתחם מתאים בו אפשר יהיה לקיים את הסדנה.  כדי להכניס את המשתתפים למצב הרוח המתאים מומלץ לבנות אווירה בעזרת נרות ומוזיקה מיסטית.

היכן אפשר לעבור את הסדנה?

את הסדנאות ניתן לקיים בכל אזורי הארץ. הפעילות מתאימה למסיבות רווקות בווילות נופש או צימרים בצפון, אירועים לחברות, חוגי בית ועוד. סדנאות מקצועיות למטרת הכשרה מקצועית בתחום ניתן למצוא בבתי ספר מיוחדים שעוסקים במיסטיקה, ההרשמה מתבצעת בהתאם למועדי פתיחת הסדנאות.

מי מעביר את הסדנה?

מיסטיקנים מנוסים ומומחים בתחומם הם שמעבירים את הסדנאות ומנחים את הקבוצה. הניסיון מאפשר להם להתמודד היטב עם כל סוגי השאלות, למצוא פתרונות יצירתיים לסיטואציות קשות להתמודדות, וללוות את התלמידים בכניסתם הראשונה אל עולם הנסתר.

השאירו פרטים כבר עכשיו ותוכלו גם אתם לגלות את עולם הנסתר, לקרוא מסרים נסתרים שכתובים בכוכבים, במספרים ובקלפים. המיסטיקה חושפת בפני המשתתפים בסדנאות עולם חדש מופלא.

© 2018 סדנתצחוק. All rights reserved.