מודעות עצמית

מודעות עצמית היא מתכון בטוח לסלילת הדרך אל האושר והמימוש העצמי. סדנאות מודעות מציגות בפני המשתתפים את מושג ה"אושר" ומלמדות אותם כיצד לחתור להשגת האושר הנכסף. גברים ונשים בכל רחבי העולם יוכלו לחיות חיים ארוכים מבלי להגיש לעולם לאותה תחושת סיפוק שמביא עמו האושר האמיתי.

מבנה הסדנה

סדנאות מודעות עצמית עוסקות בקבלה עצמית, למידה וחיזוק תחושת הביטחון העצמי. המדריכים בקורס מלמדים את המשתתפים כיצד להעז, לא להתפשר ולהכניס אל תוך חייהם את אותם גורמים שעושים אותם מאושרים. לכל אדם באשר הוא יש את הזכות והחובה להיות מאושר. הדרך בה משיגים האנשים אתה תחושת האושר שונה לחלוטין. יש שזקוקים למסגרת מחייבת עוטפת, אל מול אחרים שמבקשים לפרוץ מסגרות ולהיות חופשיים.

הסדנה מתקיימת במתכונת קבוצתית כאשר כל המשתתפים לוקחים חלק פעיל בסדנה ומתרגלים את הטכניקות. המדריך מבצע פעילויות קבוצתיות לצד פעילויות אישיות, בהן הוא מסייע למשתתפים באופן פרטני. חלק ניכר מהפעילות בסדנה מתבצע באמצעות כוח המחשבה, התכנים ממשיכים להדהד בראשם של המשתתפים זמן רב לאחר סיום הסדנה.

למי זה מתאים?

השתתפות בסדנאות מודעות עצמית אידאלית בעבור כלל האוכלוסייה. כל אם צעיר או מבוגר יוכל להפיק מכך תועלת. מרכזי ההדרכה המובילים מציעים מספר סוגים של סדנאות:

  • סדנת מודעות עצמית לבני נוער
  • סדנאות מודעות לצעירים
  • סדנאות מודעות מקוצרות לקבוצות עובדים
  • סדנאות מודעות עצמית בהרשמה אישית
  • סדנת פסיכולוגיה חיובית
  • סדנת האושר
  • סדנת מודעות למציאת זוגיות טובה

הכנות מוקדמות לסדנה

לקראת סדנאות מודעות עצמית מתבקשים המשתתפים לפתוח את הראש ולהגיע אל המקום מלאים במוטיבציה להקשיב וללמוד. ייתכן כי לא כל התכנים בסדנה מתאימים לכל המשתתפים, אך בעזרת הקשבה יוכל כל משתתף להתחבר לחלק מהתכנים. אם מדובר בסדנה שמתקיימת במרכז לימוד יש לבחון את אפשרויות ההגעה למקום. יש לציין כי המדריכים ממליצים להגיע בלבוש נוח.

איפה ניתן לעבור את הסדנה

הסדנאות זוכות לפופולריות רבה במסיבות, אירועים וחוגי בית. מדריכים ומרצים שעוסקים במודעות עצמית מוזמנים אל האירועים למטרת הרצאות או הפעלה קבוצתית. סדנאות מודעות עצמית פתוחות להרשמה אפשר למצוא במרכזים שעוסקים בעולם הרוח בנגב, באזור המרכז ובצפון. המדריכים שמעבירים את הסדנאות הם מאמנים אישיים, פסיכולוגיה ושאר אנשי אקדמיה מובילים בעלי מומחיות בתחום.

אם גם אתם מעוניינים לגלות את סודות האושר, ולשנות את אותם דפוסי התנהגות שמביאים אתכם לאותם מצבים בעייתיים. תוכלו ממש עכשיו להשאיר פרטים באתר ולקבל הצעות אטרקטיביות ממרכזי הלימוד המובילים בתחום.

© 2018 סדנתצחוק. All rights reserved.